عمر مفید پالت

عمر مفید پالت

پالت پلاستیکی

عمر مفید پالت

عمر مفید پالت های چوبی و پلاستیکی به چه صورت است و کدامیک بهتر است؟ این سوالی است که در این مقاله تصمیم داریم به آن بپردازیم. پالت ها معمولا اینطور نیستند که بگوییم این پالت یک سال برای شما کار می‌کند، بلکه برای پالت ها معمولا بر اساس تعداد سفر هایی که انجام می‌دهد نظر می‌دهند.

برای پالت های پلاستیکی معمولا طول عمری ۵ برابر پالت چوبی در نظر می‌گیرند و برای همین کسانی که برای طولانی مدت تصمیم داشته باشند پالت بخرند، معمولا پالت پلاستیکی خرید می‌کنند. در بحث مقایه عمر مفید پالت های چوبی و پلاستیکی البته که پالت پلاستیکی از پالت چوبی طول عمر بیشتری دارد، ولی پالت چوبی ظرفیت توانی بالاتری دارد.

پالت پلاستیکی

 

اگر بخواهید از پالت چوبی خود برای مدت طولانی تری استفاده کنید، پیشنهاد می‌شود تا پالت خود را در یک محل ثابت تنظیم کنید و زیاد در جابجایی نباشد چراکه جابجایی می‌تواند باعث آسیب به پالت شما شود. پالت ها ساخته می‌شوند تا فشار زیاد روی خود را تحمل کنند ولی اگر بخواهید مدت طولانی تری برایتان دوام بیاورند، می‌بایست کمتر از ظرفیت آن ها رویشان فشار بیاورید.

اگر بخواهیم یک حدود زمانی برای طول عمر پالت ها بگوییم، پالت های چوبی معمولا بین یک تا ۵ سال و پالت پلاستیکی بین ۵ تا ۱۵ سال می‌باشد. البته همانطور که گفته بودیم، پالت ها را نباید بر اساس زمان بررسی کرد و دوامشان را بر اساس زمان گفت، ولی حدود مشخصی دارد و اگر استفاده از پالت شما به صورت عادی و استاندارد باشد، این بازه زمانی مورد انتظار است تا دوام بیاورد.

اگر مقرون به صرفه بودن برای شما ملاک اصلی باشد، شاید پالت های پلاستیکی در بلند مدت برایتان بهتر باشد، ولی اگر هدف اصلی شما از خرید پالت، فشار زیاد بر روی پالت است، معمولا پالت چوبی بیشتر می‌توانند فشار تحمل کنند.

 

پالت چوبی سرامیکی

پالت چوبی بشکه ای

پالت چوبی 12 لقمه ای

پالت چوبی 9 لقمه ای

پالت چوبی یورو

موزیک وی

پالت سازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *