تولید کننده پالت چوبی

تولید کننده پالت چوبی

تولید کننده پالت چوبی

تولید کننده پالت چوبی

پالت چوبی سازه ای محکم و چوبی است که برای حمل و نقل کالا در صنایع مختلف از آن استفاده می شود که بنا بر نیاز مشتری از انواع چوب های مختلف می توان استفاده کرد که هرکدام استحکام و کارایی مخصوص خود را دارند. بیشترین کاربرد پالت ها در حمل و نقل کالا توسط لیفتراک، جرثقیل،جک پالت می باشد که باعث تسهیل در این امر می شود.
تولید کننده پالت چوبی
انواع پالت چوبی
پالت ها از دو نوع چوبی و پلاستیکی ساخته می شوند که هرکدام مزایا و کاربرد های مختلفی در صنایع دارند. پالت چوبی نیز خود با توجه به ساختار و استحکام در چند مدل متنوع طراحی و تولید می شود.
• جعبه پالت چوبی (پالت چوبی باکس)
• پالت چوبی یکبار مصرف
• پالت چوبی بلاک
• پالت چوبی دو شاخه
• پالت چوبی اروپایی
• پالت چوبی تک شاخه
• پالت چوبی حمل و نقل
• پالت چوبی استرینگر
• پالت چوبی چهار طرفه
مزایای استفاده از پالت چوبی در صنایع مختلف

کارایی آسان و طول عمر بالا
فروش پالت به صورت دست دو
امکان تعمیر پالت خراب
قیمت پایین تر به نسبت پالت پلاستیکی
امکان بازیافت پالت چوبی پس از تمام شدن عمر مفید

معایب استفاده از پالت چوبی
از معایب استفاده از پالت چوبی هم می توان به عدم مقاومت پالت نسبت به رطوبت اشاره کرد ،رطوبت موجب ایجاد قارچ و جلبک بر روی پالت می شود و زمینه برای آلودگی را فراهم می کند ،چوب به دلیل اینکه مقاومت بالایی ندارد در برابر ضربه و فشار شکسته میشود و هزینه تعمیر آن نیز به نسبت بالاست چون تهیه چوب مرغوب هزینه بر می باشد.
تولید کننده پالت چوبی در کرج

تولید کننده پالت چوبی
پالت های چوبی را هم می توان به صورت دستی تولید کرد و هم به صورت اتوماتیک و توسط دستگاه. در تولید پالت به صورت دستی زمان بیشتری صرف ساخت پالت می شود اما به دلیل دقت بالاتر استحکام پالت به مراتب بیشتر می شود اما تولید و ساخت پالت به صورت اتوماسیون باعث تولید بیشتر در یک بازه زمانی مشخص شده و به همین دلیل تیراژ تولید بالا می رود و ظرافت کار بیشتر می شود.
آذر پالت بزرگترین تولید کننده پالت های چوبی در کرج و بزرگترین مرکز خرید و فروش پالت چوبی در سراسر کشور می باشد و با چندین سال تجربه در امر تولید و خرید و فروش پالت به یکی از قطب ها در این امر مبدل شده ایم و مفتخریم که شما را در خرید با کیفیت پالت همراهی کنیم.

 

پالت چوبی سرامیکی

پالت چوبی بشکه ای

پالت چوبی 12 لقمه ای

پالت چوبی 9 لقمه ای

پالت چوبی یورو

موزیک وی

پالت سازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *